Close
توجه

Language: Search

به وب سایت پارسیک خوش آمدید

پارسیک در یک نگاه

از اینکه موسسه زبان های خارجی پارسیک را سکوی پرتابی برای رسیدن به اهدافتان انتخاب کرده اید، سپاسگزاریم. پارسیک از سال 2009 میلادی با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با بهره گیری از اساتید باتجربه و کار آزموده شروع به فعالیت کرده است.
گستره ی فعالیت های موسسه زبان پارسیک شامل برگزاری کلاسهای مکالمه (انگلیسی و فرانسوی)، کلاسهای IELTS، TOEFL، GRE، GMAT، کلاس های بحث آزاد، کلاس های تربیت مدرس، کلاس های آمادگی آزمون های کمبریج CPE, CAE, FCE, PET, KET، کلاسهای مربوط به بازرگانی و انگلیسی برای اهداف خاص (پزشکی، حسابداری، بازاریابی، ایمیل و ..) می باشد. همچنین، این مجموعه آمادگی خود را جهت ارائه خدمات آموزشی به کلیه مراکز اقتصادی، بازرگانی، تجاری و بانک داری اعلام می دارد.
امروزه ما به شما زبان دوستان عزیز، پارسیک را به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین مرکز آموزش زبان های خارجی واقع در شمال تهران، معرفی می کنیم.

آموزشگاه پارسیک در یک نگاه

در آموزشگاه زبان های خارجی پارسیک، آزمون تعیین سطح، زیر نظر مستقیم دانشگاه آکسفورد انگلستان، در دو مرحله انجام می شود.
مرحله ی اول: آزمون تعیین سطح آنلاین
مدت زمان این آزمون، حداکثر هشتاد دقیقه می باشد که با تعیین وقت قبلی در اتاق آزمون موسسه برگزار می شود. در این آزمون، سطح علمی شما به صورت کاملا دقیق مشخص می شود چراکه این آزمون Adaptive بوده یعنی با هر پاسخ درست، سوال بعدی سخت تر شده و با هر پاسخ اشتباه، سوال بعد آسان تر میشود.
با انجام این آزمون، شما یک کارنامه ی معتبر از دانشگاه آکسفورد دریافت می کنید. همچنین برای آن دسته از زبان آموزانی که انجام این آزمون به صورت کامپیوتری و اینترنتی دشوار می باشد، می توانند این آزمون را با همان کیفیت استاندارد آکسفورد به صورت Paper Based )کتبی( انجام دهند.
مرحله ی دوم: مصاحبه ی شفاهی (Speaking)
مدت زمان این مرحله 10 الی 15 دقیقه می باشد. مشاورین ما با در نظر گرفتن نمره بدست آمده از آزمون با شما مصاحبه می کنند و در نهایت، سطح آموزشی شما به صورت کاملا دقیق مشخص می شود.

تعیین سطح آنلاین

در موسسه زبان های خارجی پارسیک، آزمون تعیین سطح، زیر نظر مستقیم دانشگاه آکسفورد انگلستان، در دو مرحله انجام
می شود.
مرحله ی اول: آزمون تعیین سطح آنلاین
مدت زمان این آزمون، حداکثر هشتاد دقیقه می باشد که با تعیین وقت قبلی در اتاق آزمون موسسه برگزار می شود.
در این آزمون، سطح علمی شما به صورت کاملا دقیق مشخص می شود چراکه این آزمون Adaptive بوده یعنی با هر پاسخ درست، سوال بعدی سخت تر شده و با هر پاسخ اشتباه، سوال بعد آسان تر میشود.
با انجام این آزمون، شما یک کارنامه ی معتبر از دانشگاه آکسفورد دریافت می کنید.
همچنین برای آن دسته از زبان آموزانی که انجام این آزمون به صورت کامپیوتری و اینترنتی دشوار می باشد، می توانند این آزمون را با همان کیفیت استاندارد آکسفورد به صورت (Paper Based)کتبی انجام دهند.
(مصاحبه ی شفاهی) Speaking مرحله ی دوم:
مدت زمان این مرحله 10 الی 15 دقیقه می باشد. مشاورین ما با در نظر گرفتن نمره بدست آمده از آزمون با شما مصاحبه می کنند و در نهایت، سطح آموزشی شما به صورت کاملا دقیق مشخص می شود.

مشاوره

با درج شماره ی تلفن همراه خود، این امکان را به ما می دهید تا مشاورین آموزشی موسسه در اولین فرصت با شما تماس گیرند و پاسخگوی تمامی سوالات شما در رابطه با نحوه ی برگزاری کلاس ها، کتاب های آموزشی و... باشند.


ارسال

خدمات ما

Enlightened Entrepreneurs For more than profit. Organizations that have a conscience; the notion that doing right by others outweighs the bottom line.

 

​تقویم آموزشی زمستان 1

  شنبه - چهارشنبه       3  دی - 8 بهمن

یکشنبه - سه شنبه       2   دی - 12 بهمن

دوشنبه - پنجشنبه       4  دی - 9 بهمن

سه روزه زوج              3  دی - 8 بهمن

آخرین اخبار و رویدادها

Happy New Design

Happy New Design

سال نو، کتاب نو

سال نو، کتاب نو

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار، لطفاً ایمیل خود را وارد نمایید

اطلاعات تماس

آدرس


تهران - پاسداران،خیابان داوود اسلامی، گلستان سوم، پلاک 31

تلفن

71173

Email

 Info@parseekenglish.com

فرم تماس

نام:
ایمیل: