چرا   اونقدر   الکی   آیلتس (IELTS)   و تافل (TOEFL)   و   دولینگو (DUOLINGO)    ترسناک   به    نظر   میان؟

از اونجایی که این روزا خیلی از دوستان قصد مهاجرت دارن، بحث امتحان آیلتس و تافل حسابی داغه. اما خنده دار اینه که اسم آیلتس و تافل خیلی ترسناک تر از خودشونن. اینو بدونین که اگه زبان انگلیسی عمومی خوبی داشته باشین، خیلی راحت میتونین  نمره خوبی رو ازین امتحانا بگیرین. در واقع کلاسای آیلتس و تافل، مثل کلاسای کنکور میمونن که تکنیکای امتحانو توی این کلاسا، بهتون یاد میدن و بهتون میگن که  مثلا چه جوری صحبت کنید یا چه جوری بنویسین تا نمره بالاتری بگیرین. پس  برای شرکت توی کلاسای آیلتس و تافل، عجله ای نداشته باشین. اول از همه، سعی کنید که با کلاسای مکالمه ترمیک، زبان عمومیتونو قوی کنین و بعد توی سه ماه با شرکت توی کلاسای آیلتس و تافل، مهارتای تست زدن و تکنیکای مربوط به هر کدوم ازین امتحانارو یاد بگیرین.

پارسیک با توجه به سطح زبانتون که بعد از تعیین سطح مشخص میشه و با توجه به نمره ای که باید بگیرین و همینطور مدت زمانی که برای گرفتن نمره مورد نیازتون دارین، بهترین مشاوره رو به شما میده و دقیق ترین برنامه ریزی رو براتون انجام میده .

یه نکته دیگه اینکه، این امتحانا تاریخ انقضای دوساله دارن، پس سعی کنین که خیلی دقیق و با توجه به هدفتون، برنامه ریزی کنین.

کلاسای آیلتس و تافل، هم به صورت گروهی و هم خصوصی توی پارسیک برگزار میشه و ما تا گرفتن نمره دلخواهتون، در کنارتون هستیم و حواسمون بهتون هست.

راستی اگه با تکنولوژی راحتین و امتحان دادن با کامپیوتر، استرستونو بیشتر نمیکنه، امتحان دولینگو، بهترین انتخاب هست براتون. چونکه هم توی مدت زمان یکساعت انجام میشه، هم خیلی ارزونتره، هم جوابشو بعد از دو روز میتونین دریافت کنین و هم اینکه هر ساعت از شبانه روز توی ۳۶۵ روز سال برگزار میشه.

اگه تصمیم به شرکت توی این امتحان گرفتین، ما کنارتونیم و کمک میکنیم که خیلی راحت، نمره دلخواهتونو بگیرین.